Идеме во канта

Статус
Затворена за нови мислења.

Од друга перспектива

Член со 30 казнени поени
22 јануари 2016
65
18
308
се за хуманитарните акции и колку ни се тие бедни. Пример ако му дадеме на едно дете пакетче, тоа секако нема да го напраи да биде со гладно стомаче цела година, понатака.
 

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,186
1,133
1,133
Esi mi dobra curo? Alooo!!
Ko da imas temperatura. Vaka nekako zesko mi e na prstive dur pisam!
Ti nema spas. Smiri se ma ej kade vaka ooo ti!?!!?? (punch)
 
Статус
Затворена за нови мислења.