Идеална плажа

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,279
2,353
113
Софија
Каква е идеалната плажа за вас?

Да сте сами или не, каков песок посакувате, игри на плажа, забави на плажа....итн.

tropical-beach-wallpaper-1920x1200.jpg
 

Прикачувања

Caci

Истакнат Член
15 февруари 2012
872
1,103
393
27
Струмица

Ваква некоја, сама секако не, мора да имам некој покрај мене, дали дечко ми или другарките, и да има гласна музика и тоа е се :)
 
  • Like
Реакции: Dee Dee