За 10 години... | Црнобело Форум

За 10 години...

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,259
2,354
1,153
Skopje
www.facebook.com
Не знам дали е за тука темава ама да ја пробаме може па ќе биде интересно :)


Темата е едноставна..Што ќе си кажете (советувате, прашате, препорачате, итн) самите себе за 10 годни во иднина. :)

Па здравје боже ако сеуште постои форумот па и ние интересно ќе биде да се прочитаат сите овие прашања во тоа време, па може и по некој одговор да се даде. :)
А јас најверојатно ќе се прашувам кај ми бил умот за да ја отварам темава сега ама еве одговорот ќе го оставам за тогаш. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: antonio