1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

За карактерот на луѓето

Дискусија во форумот 'Здравје и состојба на духот' започната од Marick14, 9 април 2012.

 1. 990Freak

  990Freak Староседелец

  Зачленет на:
  12 март 2012
  Мислења:
  1,274
  Допаѓања:
  1,911
  Можда си и у право. Мрчатор.. по што оцени тој, жити комшија ти? :)
  За тебе би кажаја дека се правиш свезнајко, (у неку смислу и добро е тој) , за друго што знам, ако кажу можда ќе погрешу... Летоска ако частиш пиво на градиште, можда ќе ти ги кажу особине :p
   
 2. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  Мрчатор како и сви куманофце што ги познавам.
  Сезнајко сум, затоа што се ме интересира.:D
  За пиво, кафе, текили,ручек и што и да е во Охрид, во секое време, нема никаков проблем. :)
   
  На 990Freak му/ѝ се допаѓа ова.
 3. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  Ние овде нема да тврдиме кој каков е...само ке напишеме свое мислење....:)а ова секој сам да напише во која група спага па и не верувам баш дека некој ке напише нешто негативно за себе:)
   
  На 4FUN и Aaliyah им се допаѓа ова.
 4. Lady*

  Lady* Староседелец

  Зачленет на:
  1 април 2012
  Мислења:
  1,965
  Допаѓања:
  6,161
  Пацифист :biggrin
   
 5. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Ни едно од горенаведеното.. =)
   
 6. Jana

  Jana Активен Член

  Зачленет на:
  2 март 2012
  Мислења:
  38
  Допаѓања:
  100
  Дрдорко :biggrin
   
 7. 4FUN

  4FUN Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  894
  Допаѓања:
  1,987
  оваа фаца во кој вид на карактер спаѓа ?

   
 8. LadyInPink

  LadyInPink Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,239
  Допаѓања:
  1,758
  Ноншалатен тип сум според ова што го пишува...
  Ама сепак, има отстапки.
  Кога сакам да те ислушам ги оставам настрана колата и облеката и се фокусирам на тебе.
  А кога не сакам, нема да те одбијам, зборувај си, ама ако не ме интересира-не ме интресира и крај.
  И не е точно дека не се грижам за ништо на светов. Се грижам за колата и облеката за која размислувам додека слушам нешто што не ме интересира.:D
  Но, покрај ова, кај има има примеси и на доминантен тип.
  Првиот дел од текстот е отприлика погоден, особено
  Некоја комбинација сум. Валјда ќе треба нов тип да се измисли за мојот карактер да биде опишан целосно...:rofl
   
 9. TIGERWOMAN31SK

  TIGERWOMAN31SK Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 јули 2012
  Мислења:
  822
  Допаѓања:
  699
  секаков тип шознам.мрзлива,темпераментна,избувлива,некад доминантна
   

Сподели: