За карактерот на луѓето

990Freak

Староседелец
12 март 2012
1,275
1,911
1,123
Kumanovo
Нека е така, но еве за тебе ќе кажам дека си тврдоглав и инаетџија(тоа го сметам за доблест да нема забуна), исто така дека си мрчатор, класичен кумановец, расположен за секаков вид дискусија.
За физономија нема да зборувам тоа само во живо како што кажа.
Можда си и у право. Мрчатор.. по што оцени тој, жити комшија ти? :)
За тебе би кажаја дека се правиш свезнајко, (у неку смислу и добро е тој) , за друго што знам, ако кажу можда ќе погрешу... Летоска ако частиш пиво на градиште, можда ќе ти ги кажу особине :p
 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
Можда си и у право. Мрчатор.. по што оцени тој, жити комшија ти? :)
За тебе би кажаја дека се правиш свезнајко, (у неку смислу и добро е тој) , за друго што знам, ако кажу можда ќе погрешу... Летоска ако частиш пиво на градиште, можда ќе ти ги кажу особине :p
Мрчатор како и сви куманофце што ги познавам.
Сезнајко сум, затоа што се ме интересира.:D
За пиво, кафе, текили,ручек и што и да е во Охрид, во секое време, нема никаков проблем. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: 990Freak

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Сакав да кажам реткост е... ретко кој е ист и live и виртуелно.
Ние овде нема да тврдиме кој каков е...само ке напишеме свое мислење....:)а ова секој сам да напише во која група спага па и не верувам баш дека некој ке напише нешто негативно за себе:)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: 4FUN and Aaliyah

4FUN

Староседелец
3 март 2012
897
1,988
1,093
оваа фаца во кој вид на карактер спаѓа ?

 

LadyInPink

Истакнат Член
14 февруари 2012
1,236
1,749
113
Малку таму, малку овде...
Ноншалатен тип сум според ова што го пишува...
Ама сепак, има отстапки.
Кога сакам да те ислушам ги оставам настрана колата и облеката и се фокусирам на тебе.
А кога не сакам, нема да те одбијам, зборувај си, ама ако не ме интересира-не ме интресира и крај.
И не е точно дека не се грижам за ништо на светов. Се грижам за колата и облеката за која размислувам додека слушам нешто што не ме интересира.:D
Но, покрај ова, кај има има примеси и на доминантен тип.
Првиот дел од текстот е отприлика погоден, особено
Тие сакаат да докажат дека секој нивен потег е вистински и дека тие се секогаш во право.
Некоја комбинација сум. Валјда ќе треба нов тип да се измисли за мојот карактер да биде опишан целосно...:rofl
 

TIGERWOMAN31SK

Истакнат Член
3 јули 2012
822
697
93
секаков тип шознам.мрзлива,темпераментна,избувлива,некад доминантна