Зацврстено женско тело

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,557
1,133
Аххххх..... (inlove)

 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bibi@ and parvati

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Ми се сопаѓаат сликиве на темава.. : ) гласам за сликите на Трајче : )
eве нешто што ми делува као кратко еспресо vs редбул во оваа студено зимско утро : )))tumblr_mg8n59ZQBh1s2yrbno1_500.jpg
abs-body-fitness-girl-health-Favim.com-432778.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Trajche

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,517
1,183
Big Sur
Оф, темава ми ја треба.
Денес приметив колку сум се поправила. Иако вржбам и имам набилдано по некое мускулче, многу смешно изгледа низ сето сало што го собрав последниве две недели.
Идеме од утре пазење на исхрана и повеќе движење.
Мотивација ми е Памела со нејзините видеа. Изгледа преубаво, обликувано, ама не и набилдано. (muscle)
1647806494994.png