1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Задолжително да се прочита!

Дискусија во форумот 'Мода и облека' започната од JaMi, 26 јуни 2012.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,404
  Овој подфорум е простор за создавање на теми и потикнување на дискусија во контекст со модата и убавината.
  • Доколку сакате да коментирате и давате ваши мислења задолжително користете македонска поддршка,во спротивно коментарите на латиница ќе бидат остранети во соогласност со правилата на форумот.
  • Доколку создавате нова тема,најпрвин проверете дали постои таква
  • Потрудете се воведот да биде напишан со свои зборови на кирилица,да не биде предолг ниту прекраток.
  • На крајот поставете прашања за да потикнете дискусија и привлечност во вашта тема.
  • Офтопик мислењата ќе бидат остранети.
  • Доколку испративте мислење, а сакате да додадете нешто или да го измените користете го копчето Измени кое се наоѓа веднаш под мислењето.
  • Доколку бришете сопствено мислење, образложете причина зошто го бришите.
  Доколку забележете одредени неправилности, пријавете го мислењето образложувајќи причина или обратете се кај мене преку порака.

  Со почит ЈаМи
   
  На Alaysa, Maks, Gemini и уште 1 член му се допаѓа ова.
 2. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,404
  За тие што сакаат а не знаат како да стават слика,одат на сликата десен клик Copy image URL и прват Paste на местото оележано со црвена боја
  ------  -------- -----.png
   
  На Maks му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: