1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Женски бендови

Дискусија во форумот 'Групи' започната од Давор, 12 декември 2013.

 1. Давор

  Давор Староседелец

  Зачленет на:
  10 ноември 2012
  Мислења:
  1,300
  Допаѓања:
  2,081
  Видов дека има отворено тема за машки бендови,па си реков да направиме и една за женски бендови. Искрено обожавам кога ќе видам на тв четири преубави девојки со прекрасни гласови ... мислам има ли нешто поубаво од тоа? Плакнење на очи :sreken
  Да си признаам понекогаш (читај често) повеќе гледам во девојките отколку што слушам како пеат

  Belle Amie
  Еден многу добар бенд кој мене многу ми се допаѓа и мнооогу ми е криво што две од девојките ја напуштиле групата:


  Little Mix
  Serebro
  Las Ketchup

   
 2. Давор

  Давор Староседелец

  Зачленет на:
  10 ноември 2012
  Мислења:
  1,300
  Допаѓања:
  2,081
  Pussycat dolls


  Уште нешто од Little Mix

   
 3. Lady*

  Lady* Староседелец

  Зачленет на:
  1 април 2012
  Мислења:
  1,965
  Допаѓања:
  6,161
  The Saturdays
   
  На Давор му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Давор

  Давор Староседелец

  Зачленет на:
  10 ноември 2012
  Мислења:
  1,300
  Допаѓања:
  2,081
  Како можев да ги заборавам? :eek
  The Frajle   
 5. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,105
  Ол Сејнтс  Атомик Китен  Бананарама  БарлоуГрл  Бонд Грлс

   
  На Давор му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,105
  Дестинис Чајлд  Ноу Ејнџелс  Спајс Грлс  Шгабејбс  т.А.Т.у.

   
  На Давор му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,105
  Ванила Нинџа

   
  На Давор му/ѝ се допаѓа ова.
 8. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  На Thrashbt и Давор им се допаѓа ова.
 9. Mystique

  Mystique Староседелец

  Зачленет на:
  18 јуни 2012
  Мислења:
  753
  Допаѓања:
  1,411
   
  На Давор му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Thrashbt

  Thrashbt Староседелец

  Зачленет на:
  6 октомври 2012
  Мислења:
  233
  Допаѓања:
  86
  Бразилкиве грмат !
   

Сподели: