Ексцентрични фризури | Црнобело Форум

Ексцентрични фризури

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
Се е до вкусот, а за вкусот нормално дека не се расправа.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ●Untouchable°

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
345
63
Се е до вкусот, а за вкусот нормално дека не се расправа.
Ова не е тема за разни вкусови, овде треба да се ставаат слики од машки и женски ексцентрични фризури.

Аман бе Македонче, размисли малку, не туку ме лути.
 

Patika

Староседелец
21 февруари 2018
41
19
608
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: pozdrav eden topol

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
Ова не е тема за разни вкусови, овде треба да се ставаат слики од машки и женски ексцентрични фризури.

Аман бе Македонче, размисли малку, не туку ме лути.
Темата е простор за дискусија. Некој пишува мислење, некој сликица става од тоа што му се допаѓа. Тоа е поентата на темите.
 

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
345
63
Темата е простор за дискусија. Некој пишува мислење, некој сликица става од тоа што му се допаѓа. Тоа е поентата на темите.
Знаеме што е темата, зошто мораш секогаш совети непотребни да даваш каде што не им е место и да ја упропастиш??
Некогаш е подобро да не коментираш, да си молчиш..оти можеш да ја усе*еш работата:zelen

Зарем некој би носел вакви фризури..хахаххаа..
121323_0.jpg

121323_7.jpg

121323_2.jpg
 
Последна промена: