1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Ексцентрични фризури

Дискусија во форумот 'Коса' започната од pozdrav eden topol, 13 април 2018.

 1. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Дали се дотеруваме....

  5be2d0b34b174e753f05b38a6499fd5c.jpg
  b4bd23d81e781a88e31e1f379b934b2a.jpg

  ИЛИ ПРЕТЕРУВАМЕ...

  141557175_3925073_28d64.jpg

  :^)
   
 2. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Се е до вкусот, а за вкусот нормално дека не се расправа.
   
  На ●Untouchable° му/ѝ се допаѓа ова.
 3. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Ова не е тема за разни вкусови, овде треба да се ставаат слики од машки и женски ексцентрични фризури.

  Аман бе Македонче, размисли малку, не туку ме лути.
   
 4. Patika

  Patika Полноправен Член

  Зачленет на:
  21 февруари 2018
  Мислења:
  41
  Допаѓања:
  18
  [​IMG]
   
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Темата е простор за дискусија. Некој пишува мислење, некој сликица става од тоа што му се допаѓа. Тоа е поентата на темите.
   
 6. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Знаеме што е темата, зошто мораш секогаш совети непотребни да даваш каде што не им е место и да ја упропастиш??
  Некогаш е подобро да не коментираш, да си молчиш..оти можеш да ја усе*еш работата:zelen

  Зарем некој би носел вакви фризури..хахаххаа..
  121323_0.jpg

  121323_7.jpg

  121323_2.jpg
   
  #6 pozdrav eden topol, 14 април 2018
  Последна промена: 14 април 2018
 7. Patika

  Patika Полноправен Член

  Зачленет на:
  21 февруари 2018
  Мислења:
  41
  Допаѓања:
  18
  [​IMG]
   
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Patika

  Patika Полноправен Член

  Зачленет на:
  21 февруари 2018
  Мислења:
  41
  Допаѓања:
  18
  [​IMG]
   
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.
 9. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  hair_tattoo-3.jpg
  Ова е во тренд...hair tattoo
   
 10. Patika

  Patika Полноправен Член

  Зачленет на:
  21 февруари 2018
  Мислења:
  41
  Допаѓања:
  18
  [​IMG]

  :D
   
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: