1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Економски Факултет - Прилеп

Дискусија во форумот 'Образование' започната од Elenna, 31 јануари 2013.

 1. Elenna

  Elenna Истакнат Член

  Зачленет на:
  31 јануари 2013
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Оваа тема е отворена за сите кои имаат некаква поврзаност со Економски факултет - Прилеп.
  Тука можеме да ги споделиме своите мислења за професорите и да размениме информации во врска со колоквиумите и испитите
  Со еден збор, какво е вашето мислење за овој факултет?
   
 2. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,105
  знам дека WomanInRed дипломираше таму, мислам дека таа е најкомпетентна за оваа тема :)
   
  На WomanInRed му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  Ако ви треба соработка за со тој од Скопје, тука сум ;)
   
  На Elenna му/ѝ се допаѓа ова.
 4. WomanInRed

  WomanInRed Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,324
  Допаѓања:
  3,218
  Tука сум , ако ви треба некој совет за овај факултет;)
  A мислењето за овај факултет ќе си го зачувам за себе.

  Само Чак Норис го има завршено економски факултет на право и тоа два пати :D
   
  На Kitty, alba, parvati и уште 3 други им се допаѓа ова.
 5. WomanInRed

  WomanInRed Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,324
  Допаѓања:
  3,218
  Kitty исто така може да одговори на темава. :)
   
 6. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921

  Мој совет никогаш да не се запишете на економски во Пп...:frantic
  инаку супер е економски да се учи...не е лесно ама ако те влечи тоа, немаш гајле :)
   
  На Marchisio и WomanInRed им се допаѓа ова.
 7. Elenna

  Elenna Истакнат Член

  Зачленет на:
  31 јануари 2013
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Ми треба мала помош од вас. Во втор семестар треба да одберам два предмети од овие четири: Англиски јазик, Економија на труд, Трговско право и Социологија. Што би ми препорачале вие да одберам?
   
 8. WomanInRed

  WomanInRed Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,324
  Допаѓања:
  3,218
  Tочно така ;)
  Најголемата грешка во мојот живот. :frantic
   
  На Kitty му/ѝ се допаѓа ова.
 9. WomanInRed

  WomanInRed Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,324
  Допаѓања:
  3,218
  Англиски јазик и Социологија ;)
  Иначе кој предава по Трговско право ?
   
 10. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  ние не учевме трговско право на факс....
  јас барем немав, а ви средно имав таков предмет..
   

Сподели: