Економски Факултет - Прилеп | Црнобело Форум

Економски Факултет - Прилеп

Elenna

Истакнат Член
31 јануари 2013
4
0
301
Оваа тема е отворена за сите кои имаат некаква поврзаност со Економски факултет - Прилеп.
Тука можеме да ги споделиме своите мислења за професорите и да размениме информации во врска со колоквиумите и испитите
Со еден збор, какво е вашето мислење за овој факултет?
 

WomanInRed

Староседелец
15 февруари 2012
1,324
3,218
1,123
Tука сум , ако ви треба некој совет за овај факултет;)
A мислењето за овај факултет ќе си го зачувам за себе.

Само Чак Норис го има завршено економски факултет на право и тоа два пати :D
 

Kitty

Староседелец
26 март 2012
2,673
6,921
1,153
Cabo San Lucas
Tука сум , ако ви треба некој совет за овај факултет;)
A мислењето за овај факултет ќе си го зачувам за себе.

Само Чак Норис го има завршено економски факултет на право и тоа два пати :D


Мој совет никогаш да не се запишете на економски во Пп...:frantic
инаку супер е економски да се учи...не е лесно ама ако те влечи тоа, немаш гајле :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Marchisio and WomanInRed

Elenna

Истакнат Член
31 јануари 2013
4
0
301
Ми треба мала помош од вас. Во втор семестар треба да одберам два предмети од овие четири: Англиски јазик, Економија на труд, Трговско право и Социологија. Што би ми препорачале вие да одберам?
 

WomanInRed

Староседелец
15 февруари 2012
1,324
3,218
1,123
Мој совет никогаш да не се запишете на економски во Пп...:frantic
инаку супер е економски да се учи...не е лесно ама ако те влечи тоа, немаш гајле :)
Tочно така ;)
Најголемата грешка во мојот живот. :frantic
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Kitty

WomanInRed

Староседелец
15 февруари 2012
1,324
3,218
1,123
Ми треба мала помош од вас. Во втор семестар треба да одберам два предмети од овие четири: Англиски јазик, Економија на труд, Трговско право и Социологија. Што би ми препорачале вие да одберам?
Англиски јазик и Социологија ;)
Иначе кој предава по Трговско право ?