1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Евтино глувче за Gamer

Дискусија во форумот 'Рисајкл Бин' започната од Diablo, 26 септември 2016.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Diablo

  Diablo Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  0
  Глувчето е премногу евтино 2.56 $ + 0.07 испорака до Македонија.
  Глувчете свете во темно, менува ја бојата по убаво здравје..
  Повеќе имате на линкот
  http://www.gearbest.com/mouse/pp_336193.html?vip=293004


  [​IMG]
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: