Евровизиски хитови | Црнобело Форум

Евровизиски хитови

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,270
9,112
1,683
темава ја отвораме со цел избегнување на офтопик мислења на темата за овогодинешната евровизија во Баку :) па форумџии да видиме кои се вашите омилени песни од овој фестивал :)
Евровизија 2011, мои топ 5 :)

 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Luckky

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,016
9,644
1,683
Normandy
Сеа за сеа на овие ми текнува. Македонските не ги стаам.