Долна облека

lady_blue

Староседелец
14 февруари 2012
2,400
4,421
1,153
Што сакаат да носат жените, а што сакат да гледаат мажите
и обратно ;)
 
  • Like
Реакции: Lena

Baronessa

Истакнат Член
13 февруари 2012
524
753
93
Los Angeles!
Жените сакаат да носат памучно, мажите сакаат тантела...
жените носат


додека пак мажите сакаат да го гледаат ова

 
  • Like
Реакции: MATEJA

Caci

Истакнат Член
15 февруари 2012
872
1,103
393
26
Струмица
Јас сакам да носам боксерки најмногу, но понекогаш за него знам да облечам и танга тоа најмногу го пали (и уште некоја со чипка ако е) :sram
 

Glorry

Истакнат Член
14 февруари 2012
261
369
63
Боксерки ми се најкомотни,а танга најчесто навечер носам.
Од прслуци имам од пуш ап,до оние без жица :D :D
 

cece17

Староседелец
21 февруари 2012
270
204
1,043
Боксерки дење полубоксерки вечер
пуш ап дење вечер no bra