Долна облека за прва брачна ноќ

Natenceto

Истакнат Член
6 март 2012
1,029
1,193
423
Скопје
Ако завршивте со купувањето на вашиот невестински фустан, тогаш време е да се посветите на долната облека која ќе ја носите под него.Ако свадбата е моментот кога блескате во вашиот невестински фустан пред сите гости, тогаш ноќта која ви претстои е времето кога треба да заблескате за оној на кого денес му кажавте ДА.Изберете долна облека која ќе одговара на вашиот фустан и во која ќе се чуствувате убаво и СЕКСИ. 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,263
9,106
1,683
зато толку време се барала венчаница...заради компатибилноста со венчаницата.........
 
  • Like
Реакции: Hexasto