Добро утро/Добар ден/Добра ноќ | Црнобело Форум

Добро утро/Добар ден/Добра ноќ

Baron89

Полноправен Член
18 март 2012
50
50
18
32
сдк добро утро ми се јаде сладолед...:rofl

сум ја промашила темата хахахахахаааааааааааааааааааа:rofl
добро јутро радни народе...црне горе.....

идемо со вежби...

еден два еден два...

ај сега другото око :rofl
добро утро на сите а посебно тебе китти само везбава некако слабо успева едвај оци отварам :rofl
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,271
9,113
1,683
демек добро било.....дај пижамите и да си легнам
 

Scars

Староседелец
17 февруари 2012
2,229
3,538
1,143
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Kitty

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,271
9,113
1,683
узалуд вам труд свирачи...за друге су дуње жуте
добра нојч
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно