Добредојде на нови членови

malo

Староседелец
Најфотограф
13 септември 2012
1,280
2,068
1,133
Ај здраво. Не дека нешто посебно ми се допаѓате, али добри сте за разбивање монотонија. Ве читам веке некое време и ете решив да станам и јас еден од вас црно-белите.
 

Natenceto

Староседелец
6 март 2012
1,031
1,193
1,123
Скопје
Ај здраво. Не дека нешто посебно ми се допаѓате, али добри сте за разбивање монотонија. Ве читам веке некое време и ете решив да станам и јас еден од вас црно-белите.
Добро дојде мила :)
 

990Freak

Староседелец
12 март 2012
1,275
1,911
1,123
Kumanovo
Ај здраво. Не дека нешто посебно ми се допаѓате, али добри сте за разбивање монотонија. Ве читам веке некое време и ете решив да станам и јас еден од вас црно-белите.
И ми тебе те сакамо. Добредојде.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: brineta31