Дневна доза просечен македонец

BioTrpe

Истакнат Член
29 октомври 2015
252
173
143
Гледам не си нов член, а сеуште никој не ти лајка нити коментира на темиве ... жал ме е за тебе знаејки како се однесуваат со членовите кои не се блиски со височеството
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: diva orhideja

malo

Староседелец
Најфотограф
13 септември 2012
1,280
2,068
1,133
Гледам не си нов член, а сеуште никој не ти лајка нити коментира на темиве ... жал ме е за тебе знаејки како се однесуваат со членовите кои не се блиски со височеството
Pa barem ti da mu lajkneshe :)
 

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,352
3,849
1,153
Гледам не си нов член, а сеуште никој не ти лајка нити коментира на темиве ... жал ме е за тебе знаејки како се однесуваат со членовите кои не се блиски со височеството
Аман Трпе бе...
Ко дете на 5 години...ко син ми, тој вака за заинатува за нешто, па тоа, па тоа, по цел ден.
Досадна е темава. Глупави се сликите. Што да лајкнам?
 

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,352
3,849
1,153
Еве @Marcello доби неколку коментари на темава, не си без ич
Нема надеж за тебе... дефинитивно нема :)
Во суштина, нема добиено ниту еден коментар на темава, никој му ја нема идејата земено здраво за готово, па да почне да пишува свои фрази за „Дневна доза просечен македонец“. Дури ни тој самиот не продолжил да постира, најверојатно затоа што сфатил колку глупава тема е. :)
Имаше еднаш на некој портал ставено дневна доза просечен кичевчанец... потоа видов за просечен скопјанец... очигледно е нешто како вирус овој тип на креирање зафрканции... ајде, белки ќе сфати некој со тек на време, дека не се интересни.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: lady_blue