Дискусија за Apple iPhone

важна

Истакнат Член
14 февруари 2012
552
695
93
33
Скопје
Што мислите за овие телефончиња? Всушност, подобро да ги наречам мини компјутерчиња :) заслужено го носат епитетот меѓу најдобрите, ако не и најдобрите...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Careforwhat and emzzy

CyberKnight

Полноправен Член
14 февруари 2012
51
41
18
30
Велес
www.facebook.com
Не бил купил да сум на твое место затоа што од 20cm да ти падне ќе го видиш само на милион парчиња по падот. Плус не подржува Flash и затоа не вреди многу ;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Blueberry

важна

Истакнат Член
14 февруари 2012
552
695
93
33
Скопје
Не бил купил да сум на твое место затоа што од 20cm да ти падне ќе го видиш само на милион парчиња по падот. Плус не подржува Flash и затоа не вреди многу ;)
Купено веќе, а зошто би ти паѓал телефонот?
 

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,348
113
Софија
Направени од квалитетен материјал. Има над 500.000 милиони апликации за тој ОС. Но се премногу нежни и кршливи и не трпат температури пониски од нулата. Е едино што се скапи. Повеќе ја плаќаме Јаболката отколку телефонот и перфомансите.
ОС мене веќе ми стана досаден. Се е едно и исто. Стив Џобс откако почина ја покачи малку продажбата на овие телефони, но кај и да е нема да се задржат долго време на врвот.
 

emzzy

Староседелец
25 февруари 2012
1,376
1,875
1,123
Закон се ајфончињата. Се` на едно место :D
Имав и HTC и со еден збор кажано КАТАСТРОФА телефон е..ти кликаш лево тоа оди десно, како прво тачот не му чини а што остана за другото. Нема врска, секој телефон си има своја убавина. Секој различно гледа на телефоните..мене ми паднал до сега 3-4 пати и ништо не му е, фала му на Бога xD
Ако си за купување на малку поскапичок телефон купи си го ајфонот 4 Ѕ, нема да се каеш..ќе те удри по џеб ама нема гајле :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: важна