Денес ме насмеа... | Црнобело Форум

Денес ме насмеа...

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,933
743
 

marjan

Истакнат Член
13 февруари 2012
489
657
93
Bitol, Bitola, Macedonia
Разговараат двајца цигани:
- Абе тоа клиторисот е напред или назад кај жените?
- Напред колку што знам!!
- Пу да ти е*ам животот ја вчера сум лижел хемароид :)))))))))))))))))))))))))))))
))))))))))))))))))))))))))))))
))))))))))))))))))))))))))))))
))))
 

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,933
743
Интермецово на АТВ.. Оргија на полжави! :rofl Сега пред неколку минути сликано..
P250212_14.15.jpgP250212_14.15_[01].jpgP250212_14.15_[02].jpg
 

ema09

Истакнат Член
18 февруари 2012
226
411
63
eден филм што сум гледала на сител ... се пресмеав незз како се вика беше со глумецот од гол пиштол !!