Дали пуштање јазик кога се мувате

Статус
Затворена за нови мислења.

Jack123

Истакнат Член
25 јули 2016
28
8
303
21
Еве некоја безвезна тема секаков нов на форум сум па да видиме што е како е

Го видовте наслово дадете одговор

Јас секако дека да и поубаво е и кога ја пуштам јазик и кога партнерката го прави истото
 
Статус
Затворена за нови мислења.