1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Дали мажите озборуваат повеќе од жените?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од melpomena, 18 март 2012.

 1. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  Мажите озборуваат за пијаните вечери и згодните колешки, додека жените за другите жени, сексот на другите луѓе и вишокот килограми.
  Озборуваат....и тоа многу ...а иначе според мене не правам поделба машко женско кој повеке,има и жени големи алапачи а исто и мажи
   
 2. marjan

  marjan Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  489
  Допаѓања:
  657
  да оговараме според мене најчесто за туѓи жени,девојки и сл,ама сепак не верувам дека повеке од жените :)
   
  На Loner му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Sesil

  Sesil Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  298
  Допаѓања:
  230
  Зависи од човекот. Има луѓе кои воопшто не коментираат за другите , но има и такви коа повеке ги интересира туѓиот отколку нивниот живот.
   
  На InnaLaurie и melpomena им се допаѓа ова.
 4. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,620
  Тажното е што се` повеќе станува тренд мажите да оговараат.
   
 5. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,541
  дефинитивно не .
   
 6. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
  Неаме шанси со жениве...машини се :rofl
   
  На Azao tie и Aaliyah им се допаѓа ова.
 7. Aaliyah

  Aaliyah Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1,090
  Жените се врв бе :biggrin
   
 8. Nightmare_f

  Nightmare_f Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  1,358
  Допаѓања:
  2,204
  дефинитивно да, какви се не муабети слушам од другариве тоа чудо е :)
  а ја мислев само жените оговараат хаха да да сигурно :)
   
  На melpomena му/ѝ се допаѓа ова.
 9. InnaLaurie

  InnaLaurie Истакнат Член

  Зачленет на:
  12 март 2012
  Мислења:
  281
  Допаѓања:
  322
  Сите луге оговараат, кој повеќе, кој помалку. Разлика мегу мажи и жени нема.
   
  На parvati и melpomena им се допаѓа ова.
 10. Marrie

  Marrie Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  507
  Допаѓања:
  802
  Зависи од личноста. Имам и другарки оговарачки, ама имам и другари кои се поголеми оговарачки и од сите другарки оговарачки заедно :D
   

Сподели: