Дали мажите озборуваат повеќе од жените?

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,231
17,757
1,673
На сигурно
Мажите озборуваат за пијаните вечери и згодните колешки, додека жените за другите жени, сексот на другите луѓе и вишокот килограми.
Озборуваат....и тоа многу ...а иначе според мене не правам поделба машко женско кој повеке,има и жени големи алапачи а исто и мажи
 

marjan

Истакнат Член
13 февруари 2012
489
657
93
Bitol, Bitola, Macedonia
да оговараме според мене најчесто за туѓи жени,девојки и сл,ама сепак не верувам дека повеке од жените :)
 
  • Like
Реакции: Loner

Sesil

Староседелец
20 февруари 2012
298
230
1,043
Зависи од човекот. Има луѓе кои воопшто не коментираат за другите , но има и такви коа повеке ги интересира туѓиот отколку нивниот живот.
 
  • Like
Реакции: InnaLaurie and melpomena

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,995
9,625
1,683
Normandy
Тажното е што се` повеќе станува тренд мажите да оговараат.
 

Nightmare_f

Истакнат Член
19 февруари 2012
1,358
2,204
423
Дома пред Пц
дефинитивно да, какви се не муабети слушам од другариве тоа чудо е :)
а ја мислев само жените оговараат хаха да да сигурно :)
 
  • Like
Реакции: melpomena

Marrie

Староседелец
13 февруари 2012
507
802
693
Зависи од личноста. Имам и другарки оговарачки, ама имам и другари кои се поголеми оговарачки и од сите другарки оговарачки заедно :D