Дали имате навика да зборите самите со себе

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Слабо....не би знаел што да си кажам на самиот себе.
Еднаш сакав сам да се цитирам на форумов...
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Слабо....не би знаел што да си кажам на самиот себе.
Еднаш сакав сам да се цитирам на форумов...

Ја едн пут несакајки дубоко у ноќи се самоцитира на форум, ама добро ракија ми беше најголем составен дел у крф тј вечер : )

На глас никад не си збору сам сс себе, а у себе ехее збору си цело време, а и сс сфи си прау муабет у себе
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Зборам најмн кога сум нервозна ама само дома. Се дерам..
А во последно си потпевнувам на работа па гледам мн често ме загледуваат шефовите и се зацрвувам од срам , кој знае шо им се чини.. Се мрдна оваа :rofl
Ама интересно ми е и + не е само еднаш. По 100 пати во денот ми се случува :rofl
 

rain-bow

Истакнат Член
21 ноември 2014
174
79
338
Охооо и тоа колку...ќе си напраам муабет и кога ќе се освестам пак сама со себе '' Е будало една сама со себе си збориш не си нормална''.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: gabi96

gabi96

Полноправен Член
4 септември 2015
36
28
18
28
постојано зборам саама со себе бидејки скоро цел ден го поминувам сама но не на глас туку во себе од досада
и еве ќе ви раскажам подетално.
си зборувам со партнерот (се што сум му кажала или она што неможам да му го кажам) понекогаш му искажувам љубов по некогаш се расправам:rofl
си зборам и со комшиките,со психијатри:rofl,со доктори со брат ми со дугарки и со сите што ќе ми паднат на ум :giggle:giggle

Зборам најмн кога сум нервозна ама само дома. Се дерам..
А во последно си потпевнувам на работа па гледам мн често ме загледуваат шефовите и се зацрвувам од срам , кој знае шо им се чини.. Се мрдна оваа :rofl
Ама интересно ми е и + не е само еднаш. По 100 пати во денот ми се случува :rofl
и јас си пеам често но мене тоа ми се чини нормално:giggle:giggle:giggle па сега незнам
 
Последна промена од модератор:
  • Ми се допаѓа
Реакции: ●Untouchable°

Alaysa

Полноправен Член
17 декември 2015
68
15
18
Порано да :rofl брат ми ми викаше " Поздрави го imaginary friend и од мене" кога ќе се сетам само, аууу ќ умрам :rofl
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Јас не си зборувам сам со себе, ама гледам по улица некогаш си зборат луѓе сами со себе, имам и познаници што сами си зборат. Прво ми е чудно, ама кога ќе ми текне кај живеам не ми е, овде се е лудо.