Дали ве имаат"фатено"додека мастурбирате или водите љубов?

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
30
Битола
ме има фатено еден другар со бившата кај сестраму во собата. бевме на кафе кај него и не снема едно време оти си бркавме работа и си праевме кеф и влегва в особата и вика абе не сте нормални скрос и си излезе.. прво ми дојде чудно ама после се изнасмејв и ни вика вие појке кај мене на кафе нема шанси да додјите..
 

Dr.Gonzo

Истакнат Член
23 февруари 2012
652
1,916
393
Fukushima
www.gonzo.com
Ме има фатено баба ми. Незнаев како да и кажам....
Хахаха еден другар у осмо го има фатено баба му како си го мава и земала да го тепа да го брка :rofl „Срам те било и тоа на слава најде безобразни работи да правиш“ хахахаха
 

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,348
113
Софија
Хахаха еден другар у осмо го има фатено баба му како си го мава и земала да го тепа да го брка :rofl „Срам те било и тоа на слава најде безобразни работи да правиш“ хахахаха

Имаше иста случка и во еден од филмовите Америчка Пита, но тогаш тој случај заврши трагично. Бабата доби инфракт. :eek
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dee Dee, 048 and Dr.Gonzo

Nightmare_f

Истакнат Член
19 февруари 2012
1,359
2,207
423
Дома пред Пц
при маструбација...до сеа никој не ме начекал...:) а да ме начека...тоа би било страшно :sram хахаха
а за водење љубов...порано со биФшиот...ехеее :) тоа ти е коа имаш пуна куча госте :) и после то искачаш и се понашаш ко ништо да не било :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dee Dee and 990Freak

Шмекси

Истакнат Член
15 февруари 2012
1,133
1,068
113
Скопје
www.statik-group.com
Летово што помина во викендичка.Бев заедно со најдобар другар и придружба од две девојки.Секој си беше во посебна соба.Една вечер пред да си легнеме другаров ми рече еј брат, го заборавив телефонот во твојата соба ќе дојдам да го земам таман ти среди се.Јас кога влегов во соба и ја видов девојката ко од мајка родена заборавив на другарот :D
Почнавме со актот и другаров влезе јас него го видов ме виде и тој мене среќа што имав пуштено музика и што девојкава беше врз мене и не можеше да види што се случува.Длабоко се насмеав, другаров само затвори врата.Утредента ми даде признание дека сум ненормален како сум можел да имам секс да се смеам на глас и да го гледам него.Епа што да прааам :D