Дали би било добро оваа страна да се здружи со друга страна

Статус
Затворена за нови мислења.

bacdac

Полноправен Член
27 февруари 2012
48
19
8
34
Драги администратори и админи на странава, ќе ве занолам да го разгледате овој мој предлог и доколку мислите дека е добар усвоте го. Страницава Crnobelo има доста занимливи теми од сите области мое мислење е да се поврземе со некоја друга страна и да споделуваме заеднички информации така што би ни користеле во секојдневниот живот и би работеле без обестрана замерка како интерес едноставно би работеле за нашите члеови. А можеме и да отвориме заедничка страна која ќе содржи некое друго име или можеби мешавина од името на нашата страна и името на другата страна. Како предлог според мене можиме да ја земиме страната Мотика или Кајгана (јас не сум за Илузионист) позз
 

Blueberry

Староседелец
12 февруари 2012
210
158
1,043
Скопје
НЕ гледам зошто би дозволиле некој да заработува на туѓ грб - во случајот на грбот на Црно бЕло.
 

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,933
743
Со оглед на тоа дека ЦрноБело е сајт кој не пренесува вести туку од забавен карактер, нема потреба од поврзувања со други сајтови.. :)
 

bacdac

Полноправен Член
27 февруари 2012
48
19
8
34
Моето мислење беше не да се заработува на нашиот грб или на нивниот грб туку заедничка работа споделување на информации од заеднички карактер се со цел да се збогати обестрано а не да гледаме за корист. Едноставно кажано повеќе мозоци повеќе информации повеќе луѓе полесна работа
 

bacdac

Полноправен Член
27 февруари 2012
48
19
8
34
И ако мислите дека темава е банална глупава навредлива или можеби содржи информации со лоша намера слободно избришетеја позз до сите
 
Статус
Затворена за нови мислења.