Дали би биле во врска со некој/а од странство? | Црнобело Форум

Дали би биле во врска со некој/а од странство?

MacedonishQueen

Истакнат Член
17 јуни 2015
205
131
143
Бев во врска со такво момче..и покрај тоа што замина пак во Германија, си бевме заедно но што се случи? Ме изневери.
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,236
2,329
1,153
Skopje
www.facebook.com
Не,дека може да вара
Тој и во комшии да ти е ако сака пак може да те вара дури по адреналински ќе му биде. :)

Што се однесува до темава не знам што сум тресела предходно ама сега со ова размислување, баш би сакала една таква врска со некој од странство, па и од Дојран да е. :) Гледање еднаш во годината, милина :sreken