Г-дин пенис

Статус
Затворена за нови мислења.

Holla

Истакнат Член
17 јуни 2014
162
90
338
Ајде малку да се насмееме и релаксираме,да го ставиме на"тапет"машкиот полов орган и да изнесам некои занимливости кои можеби и не сте ги знаеле за г-дин Пенис. Жени мои...алелуја...замислете имало маж со два пениса или познато во медицината како дифалус, но на жалост,тие како двојка не можеле да функционираат па неопходна е операција за да се отстрани еден пенис(се надевам дека го елиминирале помалиот),за да може другиот нормално да функционира. (ова би го нарекла уништување на забава) Најзанимливо за машкиот полов орган е што пред 7оо илјади години тој имааааал БОЦКИ и КОСКА,која со тек на времето исчезнала,за ралика од некои мајмуни кај кои се уште постои. Е мажи,мажи!:rofl:rofl
Да одкрие мажот ти дека дремеш на форуми секој саат / недела / месец и со твоиве сексуални фантазии би те фрлил од тераса или од нешто што е доста доста високо. И не знам зошто си толку запалена (загорена) за секс *забележително е* ...Имаш маж и деца, зошто уште би се радувала на 2 пениса .. и би се молела да му бил одстранет помалиот ..
Ах човечанствоооо ... тотално забегана раса ... тотално .
Ајде сад @existence убаци се со твоите филозофии и @Outrider со моет тролање, не?
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Да одкрие мажот ти дека дремеш на форуми секој саат / недела / месец и со твоиве сексуални фантазии би те фрлил од тераса или од нешто што е доста доста високо. И не знам зошто си толку запалена (загорена) за секс *забележително е* ...Имаш маж и деца, зошто уште би се радувала на 2 пениса .. и би се молела да му бил одстранет помалиот ..
Ах човечанствоооо ... тотално забегана раса ... тотално .
Ајде сад @existence убаци се со твоите филозофии и @Outrider со моет тролање, не?
Тој што фантазира и не дочитува си ти,не сепак си ми интересна како профил и сакам да те читам.Немав никакви сексуални фантазии,само сакав малку да се разбудиме и нашалиме со вистински факти на сметка на машкиот пол, но тоа поинаку се протолкува,излезе шкаклива тема.Од каде ти е помислата дека сум загорена за секс(каде ли мириса близу тебе)и нигде не напишав дека ке се молам за помалиот пенис да се отстрани туку дека се надевам а тоа е за доброто на мажот а не за мене.:giggle
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: corki

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
Да одкрие мажот ти дека дремеш на форуми секој саат / недела / месец и со твоиве сексуални фантазии би те фрлил од тераса или од нешто што е доста доста високо. И не знам зошто си толку запалена (загорена) за секс *забележително е* ...Имаш маж и деца, зошто уште би се радувала на 2 пениса .. и би се молела да му бил одстранет помалиот ..
Ах човечанствоооо ... тотално забегана раса ... тотално .
Ајде сад @existence убаци се со твоите филозофии и @Outrider со моет тролање, не?



И ти реши да го спасиш нејзиниот брак и одлучи да ја искараш:)А и да е запалена што тебе тоа те засега,па затоа е форумот,никој не те познава,и можеш да постираш,да прашаш,да коментираш шта гот пожелиш,така да немој да се педаваш како прле пред магаре.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: diva orhideja

Holla

Истакнат Член
17 јуни 2014
162
90
338
И ти реши да го спасиш нејзиниот брак и одлучи да ја искараш:)А и да е запалена што тебе тоа те засега,па затоа е форумот,никој не те познава,и можеш да постираш,да прашаш,да коментираш шта гот пожелиш,така да немој да се педаваш како прле пред магаре.
Auu ti si mazot i 100% taka? ... ako si "" onda ubavo taka familijarno da si barate golemi penisi po forumi :) .. a ako ne si onda ete stajte se so Orhideja :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.