Групи за свадба | Црнобело Форум

Групи за свадба

Kathy

Нов член
1 декември 2016
3
0
1
31
Ке ми треба мислење за некоја добра група за на свадба? Веќе ги исконтактирав Амајлија-Пробиштип и Енерџи но се зафатени...
 

Sesil

Староседелец
20 февруари 2012
300
230
1,043
Харизма бенд, пребарајте ги на you tube ги има стварно се добри дечките
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Kathy

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
Побарај ја групата"јупитер"од Струмица.(Горан и Ленче Кукиќ)
Верувај дека нема да зажалиш,сум бил присурен на многу свадби,забави,свирки во ресторани и сл... дачките се закон.
Забава ќе ти направат,до лудило:)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Kathy

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
137
1,053
а од кој град си?Во Гостивар има еден пејач-Русот го викаме,убаво пее,на свадба пееше кај двајца братучеди.