|Гласање - резултати| Фотографираме на тема | Црнобело Форум
Статус
Затворена за нови мислења.

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,262
2,357
1,153
Skopje
www.facebook.com
Анкетата ако добро пресметав ќе биде активна до 6 ти Февруари. Па да почнеме :)

@КоњчетоЅвончо (баш ме интересира дали ќе ми стигне известување :) )
19884281_1957286874516543_3963941901774853972_n.jpg

@Iris*
IMG-68baf112f9aaa8e8b863e5c7ddd6cd10-V.jpg

@Makedonec
JPG99536740007376846.jpg

@violetmoon
IMG_20180124_092408.jpg
 

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
346
63
Гласав за @Makedonec... Хахаха...каква тема, таков цртеж...ова во градинка кога ги тераат децата да цртаат:roflама тие немаат воља за тоа:showoff

Сепак, мрзелиот напор на развиенкото, да ја потпомогне темата, ме насмеа...и ете, ми измами еден глас:(
;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
Гласав за @Makedonec... Хахаха...каква тема, таков цртеж...ова во градинка кога ги тераат децата да цртаат:roflама тие немаат воља за тоа:showoff

Сепак, мрзелиот напор на развиенкото, да ја потпомогне темата, ме насмеа...и ете, ми измами еден глас:(
;)
Срце си:*
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: pozdrav eden topol

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
  • Ми се допаѓа
Реакции: pozdrav eden topol
Статус
Затворена за нови мислења.