1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

|Гласање| Фотографираме на тема: macro

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Makedonec, 11 јули 2015.

?

Кој има најдобра фотографија?

Затворена анкета 13 јули 2015.
 1. |o$y(|-|0$0(|@l

  0 глас(а)
  0.0%
 2. MissChievous

  0 глас(а)
  0.0%
 3. Lady*

  21.4%
 4. Хоуп*

  0 глас(а)
  0.0%
 5. Ita

  14.3%
 6. Marijaaa

  7.1%
 7. Saladin

  42.9%
 8. Lena

  14.3%
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Со новиот начин на гласање продолжуваме и овој пат и не се срамете да оставите некој коментар за некоја од фотографиите ако сакате :-D. На тема macro се натпреваруваат:

  @|o$y(|-|0$0(|@l
  [​IMG]

  @MissChievous
  [​IMG]

  @Lady*
  [​IMG]

  @Хоуп*
  [​IMG]

  @Ita
  [​IMG]

  @Marijaaa
  [​IMG]

  @Saladin
  [​IMG]

  @Lena
  [​IMG]
   
 2. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Сабота и недела се гласаше или само недела? Сакав денес да ставам слика ама...
   
 3. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Сабота и недела се гласа.
  стави слика во другата тема ќе ја отклучам и да те додадам во темава
   
 4. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Готово сега, следниот пат побрз ќе сум.
   
 5. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Само што ти ја отклучив другата тема за да се пријавиш -.-
  од мене гласано за @Ita
   
  На escape му/ѝ се допаѓа ова.
 6. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Што ако се повтори победникот?
   
 7. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Тогаш ќе го повториме скопскиот фестивал, ќе се обидеме да го наместиме натпреварот но ние ќе бидеме успешни. Ќе се организираме некако да гласаат сите дупли јузери за некој кој не е победникот.
  Шала. Победникот заслужено победил гласале за него и повторно ќе каже нова тема.
   
 8. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,621
  СтеФче гарант има повеќе од 2 мандата :D
   
 9. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Еј будала, кликнав кај мене. Жими се, не беше намерно (јебига, сабота навечер, само што се вратив од пијанка :zelen). Мојот глас иде за Saladin, значи таму во анкетата (а не гледам дека има опција за поправање) рачунајте плус уште еден глас.
   
  На Saladin му/ѝ се допаѓа ова.
 10. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Измени ја анкетата, мислам дека супер-мод може тоа. Има таму опција за да може да се предомислуваат гласачите : D
   
  На MissChievous му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: