1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

|Гласање| Фотографираме на тема: дизајн (pattern)

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Makedonec, 4 јули 2015.

?

Кој има најдобра фотографија?

Затворена анкета 6 јули 2015.
 1. |o$y(|-|0$0(|@l

  11.8%
 2. Saladin

  70.6%
 3. Хоуп*

  11.8%
 4. MissChievous

  5.9%
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Во темата Фотографираме на тема (прашања, предлози...) која е за дискусија за натпреварот, @Înger Rău даде нов предлог за тоа да се гласа во нова тема која ќе биде под клуч а @Altaïr останува на тоа темата да биде отклучена и во неа да се коментира и честита. За да се испочиtуваат предлозите најдовме една средина.
  Овој начин на гласање е пробен па ако се виде како успешен и ако им се допадне на останатите членови ќе се применува и во иднина.

  Натпреварувачите се:
  @|o$y(|-|0$0(|@l
  cb01.jpg

  @Saladin
  cb02.jpg

  @Хоуп*
  cb03.jpg

  @MissChievous
  cb04.jpg
   
 2. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  На Saladin му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Е така, конечно да победи тој за кого гласав.
   
 4. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Бар да кажете дали ваквиот начин на гласање да продолжи и во иднина?
  Победник е @Saladin честито брат :-D
   
  #4 Makedonec, 5 јули 2015
  Последна промена: 6 јули 2015
 5. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Сеедно .. не гледам ама уопште никаква промена. И таму анкета и тука анкета. Who gives a shit about everything else.
   
 6. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Подобро е што вака има повеќе гласачи но бар сите да се изјаснат за да знаеме што сакаме
   
 7. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,995
  Допаѓања:
  9,624
  And the winner is - Saladin!
  *искача со солзи радосници, го фаќа микрофонот:
  „Сакам да им се заблагодарам на моите фанови, и ја користам оваа прилика да ги поздравам Сајко, Бобо, Електра, МисшЌенди, Алтаирчо, Маќедонец, Лаќи, Хоуп, Дито и сите останати што гласаа, но најмногу сум им благодарен на моите родители, бес нифната подшка немаше да успеам во својот сон - да има мир во светот, да се сакаме сите бес разлика на верска и расна дискриминација.
  Поздраф и ве сакам ногу!
   
  На Ditto+Maker, Altaïr, Luckky и уште 3 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: