|Гласање| Фотографираме на тема: Чаршија

Кој има подобра фотографија??


  • Вкупно гласале
    9
  • Poll closed .
Статус
Затворена за нови мислења.

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
Ме немаше и никој не отворил гласање цц срамота:DD

@MissChievous

@Saladin
 

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
732
611
103
А што ќе гласаат членовите кога има само една слика за темата чаршија, другата слика се опинци, нема врска...значи се знае победникот:)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Saladin
Статус
Затворена за нови мислења.