1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

|Гласање| Фотографираме на тема: Чаршија

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Makedonec, 14 јули 2016.

?

Кој има подобра фотографија??

Затворена анкета 18 јули 2016.
 1. MissChievous

  44.4%
 2. Saladin

  55.6%
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Ме немаше и никој не отворил гласање цц срамота:DD

  @MissChievous
  [​IMG]

  @Saladin
  [​IMG]
   
 2. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Не се осмеливме зашто ќе не истепаше. :)
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 3. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  А што ќе гласаат членовите кога има само една слика за темата чаршија, другата слика се опинци, нема врска...значи се знае победникот:)
   
  На Saladin му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Треба само желба за такви работи, ќотек за тоа не делам.
   
 5. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Победник е @Saladin отварај нова тема :DD
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: