1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

|Гласање| Фотографираме на тема: ЦрноБела фотографија

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Makedonec, 30 јули 2015.

?

Кој има најдобра фотографија?

Затворена анкета 2 август 2015.
 1. Lena

  40.0%
 2. MacedonishQueen

  26.7%
 3. |o$y(|-|0$0(|@l

  33.3%
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Пријавувањата траат скоро две недели и тоа е причината да имаме подолг рок за гласање. Победничката фотографија ќе биде дел од ЦБ весникот.

  1. @Lena
  [​IMG]

  2. @MacedonishQueen
  [​IMG]

  3. @|o$y(|-|0$0(|@l
  [​IMG]
   
  На gabi96, scarstone и Prashina им се допаѓа ова.
 2. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Не е фер ова, Лена не треба да учествува.
   
 3. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,676
  Зашто?
   
 4. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Се зезав, дека многу добри слики вадиш кога и да учествуваш.
   
  На Lena му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,676
  Благодарам.
  Случајни фатени моменти ништо повеќе.
   
  На Altaïr му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Добро ама немој само некоја тешка тема да дадеш, сакам и јас да учествувам.
   
  На Lena му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Победник е @Lena
  Честито и отварај нова тема
   
  На Prashina и Lena им се допаѓа ова.
 8. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,676
  Благодарам.
  Нова тема нека биде "Портрети-бездомници".
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: