|Гласање| Фотографираме на тема: Утро | Црнобело Форум

|Гласање| Фотографираме на тема: Утро

Кој има најдобра фотографија??


  • Вкупно гласале
    22
  • Poll closed .
Статус
Затворена за нови мислења.

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
Победничката фотографија е дел од ЦБ весникот

@existence

@DelRey

@BioTrpe

@Big Berta

@Marijaaa

@MissChievous

@Holla

@/-\|o0(/-\|y|o$3

@violetmoon
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,673
1,683
Han Wavel
Гласав за existence затоа што има најдобра слика. Не знам кај е ова ама и јас вака исто се будев. Добра слика.
 
Статус
Затворена за нови мислења.