1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

|Гласање| Фотографираме на тема: Утро

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Makedonec, 7 ноември 2015.

?

Кој има најдобра фотографија??

Затворена анкета 9 ноември 2015.
 1. existence

  50.0%
 2. DelRey

  0 глас(а)
  0.0%
 3. BioTrpe

  0 глас(а)
  0.0%
 4. BigBerta

  4.5%
 5. Marijaaa

  13.6%
 6. MissChievous

  9.1%
 7. Holla

  0 глас(а)
  0.0%
 8. /-\|o0(/-\|y|o$3

  4.5%
 9. violetmoon

  18.2%
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
 2. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Гласав за existence затоа што има најдобра слика. Не знам кај е ова ама и јас вака исто се будев. Добра слика.
   
 3. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Тафталиџе 2, близу Гоце.
   
  На Altaïr му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Победник е @existence
  Банира ако не гласаш за него, затоа победи
   
  На BioTrpe, Saladin, existence и уште 1 член му се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: