1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

|Гласање| Фотографираме на тема: Стара архитектура

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Makedonec, 30 октомври 2016.

?

Кој има најдобра фотографија?

Затворена анкета 2 ноември 2016.
 1. Saladin

  0 глас(а)
  0.0%
 2. CapriconBaby

  25.0%
 3. BioTrpe

  75.0%
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Малку поранивме со гласањето но се надевам не замерувате :D

  @Saladin
  [​IMG]

  @CapriconBaby
  [​IMG]

  @BioTrpe
  [​IMG]
   
  На Saladin му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Победник е @BioTrpe ајде отвори нова тема :))))
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: