|Гласање| Фотографираме на тема: Стара архитектура | Црнобело Форум

|Гласање| Фотографираме на тема: Стара архитектура

Кој има најдобра фотографија?


  • Вкупно гласале
    8
  • Poll closed .
Статус
Затворена за нови мислења.

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
Малку поранивме со гласањето но се надевам не замерувате :D

@Saladin

@CapriconBaby

@BioTrpe
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Saladin
Статус
Затворена за нови мислења.