1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

|Гласање| Фотографираме на тема: Спомени од детството

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Makedonec, 19 јули 2015.

?

Кој има најдобра фотографија?

Затворена анкета 20 јули 2015.
 1. Lady*

  5.9%
 2. Ita

  0 глас(а)
  0.0%
 3. Метаморф

  35.3%
 4. Aleksis

  58.8%
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Ова се натпреварувачите, а вие не се срамете пуштете збор за да прокоментирате некоја фотографија
  @Altaïr каде ти е чоколаТЦЕто нели озбилен беше??:-Р

  1. @Lady*
  [​IMG]

  2. @Ita
  [​IMG]

  3. @Метаморф
  [​IMG]

  4. @Aleksis
  [​IMG]
   
  На gabi96 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Победник е @Aleksis
  ајде нова тема
   
 3. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Заслужено. :)
   
  На Aleksis и Aristokrat им се допаѓа ова.
 4. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  До вечер ако победникот не каже тема вториот кажува
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: