|Гласање| Фотографираме на тема: Прибор за јадење | Црнобело Форум

|Гласање| Фотографираме на тема: Прибор за јадење

Чиј прибор за јадење е најдобар?? :D


  • Вкупно гласале
    3
  • Poll closed .

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
Малку доцниме со гласањево, ама зафатен бев, а колегиве не ме услужија тема да отворат:DD

Да го искористам моментов и да честитам Среќен 8ми март на понежниот пол!!(flower)(flower)


@КоњчетоЅвончо
upload_2018-3-8_15-31-43.jpeg

@Makedonec
upload_2018-3-8_15-32-36.jpeg

@pozdrav eden topol
upload_2018-3-8_15-33-12.jpeg
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
346
63
Мојот глас, после долго двоумење поради големиот избор на пријавени фотографии, го доделив на @Makedonec.. ..

Да искористам прилика да го опоменам, бидејќи сум нели женска пицајзла и теснекефлика...хахаха...
ВО ИДНИНА БРОЈ ЦВЕТОВИ КОГА ПОДАРУВАШ..не со две, не со тринаесет(flower)(flower)(flower)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
Мојот глас, после долго двоумење поради големиот избор на пријавени фотографии, го доделив на @Makedonec.. ..

Да искористам прилика да го опоменам, бидејќи сум нели женска пицајзла и теснекефлика...хахаха...
ВО ИДНИНА БРОЈ ЦВЕТОВИ КОГА ПОДАРУВАШ..не со две, не со тринаесет(flower)(flower)(flower)
Тоа женска пицајзла и теснекефлика стави си го во потпис или во титула:D Ама озбилно ова.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: pozdrav eden topol

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
Незнам како да ги ставам, не гледам каде има потпис, ниту титула(think)(sun)
Кликаш на тоа поздрав еден топол каде што кликаш кога сакаш да се одјавиш и ги имаш понудено Потпис, подесувања.
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
Победник сум јас, ама победата и ја препуштам на @pozdrav eden topol така да очекувам тема да отвориш :))
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
Исчезна интересот за натпреваров :/