1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

|Гласање| Фотографираме на тема: Прибор за јадење

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Makedonec, 8 март 2018.

?

Чиј прибор за јадење е најдобар?? :D

Затворена анкета 12 март 2018.
 1. КоњчетоЅвончо

  0 глас(а)
  0.0%
 2. Makedonec

  66.7%
 3. pozdrav eden topol

  33.3%
 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Малку доцниме со гласањево, ама зафатен бев, а колегиве не ме услужија тема да отворат:DD

  Да го искористам моментов и да честитам Среќен 8ми март на понежниот пол!!(flower)(flower)


  @КоњчетоЅвончо
  upload_2018-3-8_15-31-43.jpeg

  @Makedonec
  upload_2018-3-8_15-32-36.jpeg

  @pozdrav eden topol
  upload_2018-3-8_15-33-12.jpeg
   
  На Outrider му/ѝ се допаѓа ова.
 2. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Мојот глас, после долго двоумење поради големиот избор на пријавени фотографии, го доделив на @Makedonec.. ..

  Да искористам прилика да го опоменам, бидејќи сум нели женска пицајзла и теснекефлика...хахаха...
  ВО ИДНИНА БРОЈ ЦВЕТОВИ КОГА ПОДАРУВАШ..не со две, не со тринаесет(flower)(flower)(flower)
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Тоа женска пицајзла и теснекефлика стави си го во потпис или во титула:D Ама озбилно ова.
   
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.
 4. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Незнам како да ги ставам, не гледам каде има потпис, ниту титула(think)(sun)
   
 5. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Кликаш на тоа поздрав еден топол каде што кликаш кога сакаш да се одјавиш и ги имаш понудено Потпис, подесувања.
   
 6. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Победник сум јас, ама победата и ја препуштам на @pozdrav eden topol така да очекувам тема да отвориш :))
   
 7. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Исчезна интересот за натпреваров :/
   

Сподели: