1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

|Гласање| Фотографираме на тема: Облаци

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Makedonec, 14 август 2015.

?

Кој има најдобра фотографија?

Затворена анкета 16 август 2015.
 1. Marijaaa

  11.1%
 2. Aleksis

  38.9%
 3. MissChievous

  22.2%
 4. Lady*

  27.8%
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Гласање до недела, а кандидатите се

  @Marijaaa
  [​IMG]

  @Aleksis
  [​IMG]

  @MissChievous(дава пакет елит кафе и електрично гезве ако ја пронајдете ѕвездата на фотографијата)
  [​IMG]

  @Lady*
  [​IMG]

  Победникот добива златна папуча.
   
  #1 Makedonec, 14 август 2015
  Последна промена: 14 август 2015
  На MissChievous и violetmoon им се допаѓа ова.
 2. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  облаци 2.jpg
  Чекам инфо по пп од каде да ги подигнам наградите :D
   
  На melpomena, Makedonec и MissChievous им се допаѓа ова.
 3. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Исто така и лажиче и тоа од оние за мерка што се. :D
   
  #3 MissChievous, 14 август 2015
  Последна промена: 15 август 2015
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Чекај, од режија ќе ти кажат.

  НО ТОА НЕ Е СЕ!
  АКО СЕ ЈАВИТЕ ВО СЛЕДНИТЕ НЕКОЛКУ МИНУТИ НЕ ДОБИВАТЕ САМО ЕДНА, НЕ ДВЕ, ТУКУ ТРИ ЛАЖИЧКИ! НЕ ЈА ПРОПУШТАЈТЕ ОВАА ПОНУДА!
   
 5. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  @Lady* е додадена во гласањето, помина рокот за пријавување но темава е за забава, нема ништо лошо ако се дружиме
   
 6. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Значи јас можам утре да сликам, да ја ставам сликата, да најдам 5-6 гласачи и да победам. :wavespin
   
  На Lady* му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Пред некое време и ти го направи истото, напиша дека си закаснил со пријавување и ЕХ когљ би можел да се пријавиш
  Ти ја отклучив темата и ти реков пријави се а ти на тоа се правеше како да не си напишал нешто такво
  Па брат она бар не се заебава, се пријави и форумов е само место за дружење и забава, нз зошто мора толку сериозно и напнато да го правиме
   
  На melpomena му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Добро де ништо не реков јас, што одма ми викаш дека напнат сум. :)
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Еј жими се на Хоуп и е дадено нешто за да гласа за Алексис, 100%. Само да се местело бе ццц. :zelen
   
 10. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  Мaјмунoт ми гo прoдaде сo пoпуст.
  Цццц сaмo дa се мрчелo нештo.
   
  На melpomena му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: