|Гласање| Фотографираме на тема: Мостови | Црнобело Форум

|Гласање| Фотографираме на тема: Мостови

Кој има најдобра фотографија?


  • Вкупно гласале
    17
  • Poll closed .
Статус
Затворена за нови мислења.

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
Победничката фотографија ќе се најде во ЦБ весникот.

@Marijaaa

@MissChievous

@Saladin

Победникот треба да части во спротивно @existence ќе му додели пет казнени поени:D
#ДиктатуратаНаДело
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: existence

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,023
9,649
1,683
Normandy
Јас само да наминам тука и да се заблагодарам од стручното жири што ме избра вака „неподготвен“ со скромна фотографија. Peace, love and prosper :zelen
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec
Статус
Затворена за нови мислења.