|Гласање| Фотографираме на тема: Есен

Кој има најдобра фотографија?


  • Вкупно гласале
    13
  • Poll closed .
Статус
Затворена за нови мислења.

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
По паузата повторно интерес за натпреваров. Пуштете рака кон тастатура, искоментирајте ги фотографиите и нека победи најдобрата.

@malo мисли овошни плодови кога ќе се каже есен, но дали тоа во позадина е жта??
esen-jpg.29530

На @Saladin му бега паметот по парковите прекриени со жолти лисја. Дали на вас ви бега паметот со прашањето што тој правел по тие паркови?
img_2794-jpg.29532

@MissChievous си оди по есенските патеки и ужива во мирисот на есента, но дали ќе ни открие каде води оваа патека??
img_20161008_142813-jpg.29567

@Kisserboy кога ќе слушне за есен мисли на дожд. Но што кола е ова, кажи да знаат спонзорушите дали да ти се јават?
14610905_10207889332853101_5854844669174536660_n.jpg

Знам хуморот ми е лош, но да знајите дека тој што ќе победи треба да му даде оштета на Muharem. Еве ја ти кажувам
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Saladin, malo and Kisserboy

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,451
3,796
1,153
29
Битола
Ќе бидам искраен - ГОЛФ 4 :D

@Kisserboy кога ќе слушне за есен мисли на дожд. Но што кола е ова, кажи да знаат спонзорушите дали да ти се јават?
14610905_10207889332853101_5854844669174536660_n.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

malo

Староседелец
Најфотограф
13 септември 2012
1,280
2,070
1,133
Не е жта, компот од грозје е :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.