|Гласање| Фотографираме на тема: Домашна атмосфера | Црнобело Форум

|Гласање| Фотографираме на тема: Домашна атмосфера

Кој има најдобра фотографија?


  • Вкупно гласале
    18
  • Poll closed .
Статус
Затворена за нови мислења.

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
Победникот треба да тверка:igra

@SaltNPepa

@Big Berta

@Marijaaa

@Beauty&Beast

@Electra

@Aleksis

@BioTrpe

@Saladin
 
Статус
Затворена за нови мислења.