1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

|Гласање| Фотографираме на тема: Домашна атмосфера

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Makedonec, 31 октомври 2015.

?

Кој има најдобра фотографија?

Затворена анкета 2 ноември 2015.
 1. SaltNPepaBi

  11.1%
 2. Big Berta

  0 глас(а)
  0.0%
 3. Marijaaa

  0 глас(а)
  0.0%
 4. Beauty&Beast

  11.1%
 5. Electra

  16.7%
 6. Aleksis

  33.3%
 7. BioTrpe

  11.1%
 8. Saladin

  16.7%
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
 2. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Што треба да прави победникот? :patos
   
  На Makedonec, Aleksis и Beauty&Beast им се допаѓа ова.
 3. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Победник е @Aleksis
  Ајмо нова тема
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: