Возете внимателно во Авто-мото :) ... ЗАДОЛЖИТЕЛНО ПРОЧИТАЈТЕ!!! | Црнобело Форум

Возете внимателно во Авто-мото :) ... ЗАДОЛЖИТЕЛНО ПРОЧИТАЈТЕ!!!

Статус
Затворена за нови мислења.

Maks

Староседелец
Во форумот Авто-мото секој член може да создава теми за дискусија, коментира, прикачува слики и линкови од видео.
Кога создавате нова тема проверете дали ја има таа тема или некоја слична на неа со цел да се избегне дуплирање на тема во форумот Авто-мото.
Новата тема треба да има краток вовед.

Важно:
За коментари и теми задолжително е пишување на кирилица,
освен некој исклучоци во кои може да се напишат зборови на латиница
како марка, модел на возило и слично.

Целосните коментари на латиница ке бидат отстранети.

Содржината на пост која нема врска со темата ке биде одстранета или преместена доколку постои одредена тема за истата.

Без навреди и препукувања.

За забелешки,проблеми или некоја неправилност во врска со овој форум пријавете или пак контактирајте ме преку порака.

Благодарам :) ;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp and Caci
Статус
Затворена за нови мислења.