1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Возете внимателно во Авто-мото :) ... ЗАДОЛЖИТЕЛНО ПРОЧИТАЈТЕ!!!

Дискусија во форумот 'Авто-мото' започната од Maks, 28 февруари 2012.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  Во форумот Авто-мото секој член може да создава теми за дискусија, коментира, прикачува слики и линкови од видео.
  Кога создавате нова тема проверете дали ја има таа тема или некоја слична на неа со цел да се избегне дуплирање на тема во форумот Авто-мото.
  Новата тема треба да има краток вовед.

  Важно:
  За коментари и теми задолжително е пишување на кирилица,
  освен некој исклучоци во кои може да се напишат зборови на латиница
  како марка, модел на возило и слично.

  Целосните коментари на латиница ке бидат отстранети.

  Содржината на пост која нема врска со темата ке биде одстранета или преместена доколку постои одредена тема за истата.

  Без навреди и препукувања.

  За забелешки,проблеми или некоја неправилност во врска со овој форум пријавете или пак контактирајте ме преку порака.

  Благодарам :) ;)
   
  На The Tramp и Caci им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: