Владо Георгиев | Црнобело Форум

Владо Георгиев

наташа

Староседелец
3 март 2012
139
115
653
Krusevo
Ја започнувам темава поради тоа што сакам да знам колку од вас го сакате и ги слушате неговите песни,дали го имате запознаено или имате појдено на некој негов концерт, која песна ви е омилена ..... (не објаснувам многу оставам на вас )


За почеток јас еве некои негови песни што ми се посебно драги
и многу други инаку дали го имам запознаено Да неколку пати во Крушево и имам отидено на еден концерт во Охрид не се секавам баш која година беше .....
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: 048 and smeker