Ваши креации: шминка, фризура, нокти.

MacedonishQueen

Истакнат Член
17 јуни 2015
205
131
143
_20151026_181327.JPG _20151026_181319.JPG _20151026_181312.JPG _20151026_181302.JPG _20151026_181250.JPG _20151026_181239.JPG _20151026_181229.JPG _20151026_175605.JPG _20151026_175314.JPG

Девојки се разбирате ли од козметиката? Ако да, слободно ставите слика да видеме што знаете.

Еве нешто мое:
 
Последна промена:

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,048
6,666
1,153
Big Sur
А, дали имаш согласност од девојките да ги прикачуваш нивните слики овде?
Приватност сепак, им се гледаат лицата.
 
  • Like
Реакции: Beauty&Beast