Ваши еротски колумни

MoonFairy

Староседелец
28 септември 2012
1,335
1,964
1,133
Седеа на предно седиште у кола. Типката го погледна и му ја шлапна една. Типот се ококори ко нездрав и и рече
- Шо ти е мури шо си се размавала ?
Она уште еднаш го шлапна и виа и рече
- ее сеа мама ти а еба
А легна на тоа предното седиште, го спуштија малце, типот а залапа ѓоа женско да нема видено, и го начука јазикот до гркланот, ваа почна да се даве и виа и рече - сеа да вијш како е, ти како знајш да ме шлапаш сеа ја ќе те задавам.
Зема и сокина се шо носеше на неа, а поизгледа малце и и рече-Еми ај да ти го бапнам еднаш два пати.
И така се раскецаа на тоа предното седиште, завршија се деси шо се деси .. и ваа типката му рече-Добро беше, а виа ма иди у курац бе.

И си испадна од колата.
Умрев, готово, умрев.... :rofl :rofl :rofl :rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
И после зошто слаб наталитет, со ваков јазик веднаш се убива либидо, се сушат тестиси и јајници..."ококори, шлапна, мури, еба, залапа, начука, сокина, бапнам, раскецаа" и после сексови, не бре не оди тоа така.
Не знам кинески и хинди како звучат ама мора да се секси.

сокина бе :D
 
  • Haha
Реакции: MoonFairy

MoonFairy

Староседелец
28 септември 2012
1,335
1,964
1,133
На се` личи на еротика не личи...
Повеќе ми е како сцена од некој нискобуџетен балкански филм, ама добро, секој на нешто се пали де... :rofl
Се степаа, се изебаа (се извинувам- се искецаа) и на крајот, ма иди у курац....хахахахаха