1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Вашите љубовни прекари

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Marrie, 15 февруари 2012.

 1. Marrie

  Marrie Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  507
  Допаѓања:
  802
  Како најчесто се викате со вашата партнерка\ вашиот партнер?
   
 2. Шмекси

  Шмекси Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,130
  Допаѓања:
  1,066
  Излитени ми се веќе оние мацо, маче, душо, срце и слично.
  Ако веќе имам девојка, најчесто ја викам по нејзиното име.Кратко и јасно :D
   
  На Реми, She и True_Blood им се допаѓа ова.
 3. Baronessa

  Baronessa Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  524
  Допаѓања:
  753
  зависи од моментот.. маче - тигрица...
  и секако моето најмило да ме вика Нене
   
 4. Caci

  Caci Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  872
  Допаѓања:
  1,103
  Ние си викаме муцо, и тој на мене и јас на него... порано си викавме меше :biggrin
   
 5. Elizabeth Bathory

  Elizabeth Bathory Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  352
  Допаѓања:
  405
  Мило, милче, цуце најмило :rofl
   
 6. Дејмон

  Дејмон Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  455
  Допаѓања:
  650
  E зафркавам со меше неколку денови, мисли дека е дебела. :D
  Иначе немаме некои посебни прекари, си се викаме на имиња најчесто.
   
  На Caci му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Aaliyah

  Aaliyah Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1,090
  Посебно кога ќе ме изнервира одма му смислувам секакви прекари
   
 8. Elena

  Elena Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  155
  Допаѓања:
  169
 9. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,527
  Јас го викам зајче(дека брзо ме бакнува) ,срцка а он мене мами (дека сум постара 5 месеци) ,газе,прасе и најновото кебапчееее :skip дека сум имала дебели прсти :rofl
   
  На Loner, КрисТина К. и Sugar им се допаѓа ова.
 10. Sugar

  Sugar Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  501
  Допаѓања:
  1,110
  Ти дебели прсти ?? Дооообро :D
   
  На Loner, parvati и Mila Kunis им се допаѓа ова.

Сподели: