Вашите омилени YouTube канали | Црнобело Форум

Вашите омилени YouTube канали

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,270
9,112
1,683

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,878
973
neam jutub kanali, na jutub gleam samo nekoi stfari, muziku nikad ne slusHam osfen ako gu neam traku icH : )
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lady*

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,692
7,241
1,153
Big Sur
https://www.youtube.com/c/JCSCriminalPsychology - Многу ми се допаѓаат анализите на типов. Квалитет пред квантитет.
https://www.youtube.com/c/shallonlester - Знае да е некогаш контроверзна и беспотребно да се прави видете што сум кучка, но воглавно има многу добри анализи и е забавна за слушање.
https://www.youtube.com/c/ThatChapter- Ми се допаѓаат видеата на дечково пошто успева да објасни убаво за 20-ина минути и без да прави непотребни тензии и драматични паузи.
https://www.youtube.com/c/MoreThanMuscleWithMichelleMcDaniel - Ја обожавам! Ем има секогаш поента, ем е смешна.
https://www.youtube.com/c/TrevorWallace - Одамна немам сретнато волку добра смисла за хумор. Секоја реченица му е сронат бисер значи. :zelen