1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Вашите моментални чувства преку слика

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од Andrea Bloodbucket, 18 февруари 2012.

 1. Andrea Bloodbucket

  Andrea Bloodbucket Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  328
 2. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  [​IMG]
  Bored
   
  На Dee Dee и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.
 3. Blueberry

  Blueberry Староседелец

  Зачленет на:
  12 февруари 2012
  Мислења:
  205
  Допаѓања:
  158
  i_will_never_drink_again.jpg
   
  На Брида, МиГ 21, Kisserboy и уште 5 други им се допаѓа ова.
 4. Клара

  Клара Полноправен Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  80
  Допаѓања:
  58
 5. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  +1
   
  На Dee Dee, Клара и Andrea Bloodbucket им се допаѓа ова.
 6. Gabby

  Gabby Полноправен Член

  Зачленет на:
  21 февруари 2012
  Мислења:
  61
  Допаѓања:
  46
  [​IMG]Во моментов се чувствувам некако сама, напуштена, како на никој да не му е гајле за мене! БАШ УЖАСЕН ДЕН Е ДЕНЕС(за мене)!
   
  На Брида и Dee Dee им се допаѓа ова.
 7. marjan

  marjan Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  489
  Допаѓања:
  657
  430224_110725492385278_100003434847647_29277_475049461_n.jpg бурно :frantic
   
  На Брида, Lena и Dee Dee им се допаѓа ова.
 8. Дејмон

  Дејмон Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  455
  Допаѓања:
  650
  [​IMG]
   
  На Dee Dee му/ѝ се допаѓа ова.
 9. ipopovski

  ipopovski Админ
  Член на администрација

  Зачленет на:
  30 септември 2011
  Мислења:
  1,739
  Допаѓања:
  2,349
  Без посебна причина...
  [​IMG]
   
  На MoonFairy, Nightmare_f, Dee Dee и уште 1 член му се допаѓа ова.
 10. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931

Сподели: