Вашите домашни миленици | Црнобело Форум

Вашите домашни миленици

gabi96

Полноправен Член
4 септември 2015
36
28
18
25

EmilijaS

Староседелец
20 јануари 2016
65
39
1,028
25
Најмногу сакам кучиња, имав едно кое бев принудена да го оставам по пола година. Бев многу лута и сега имам три мачки. Повторно имав притисок да оставам само една ама овај пат не попуштив. Многу сакам и желка, па со тек на време за надевам дека ќе си земам и една мала желка (inlove)
Па еве да ги запознаете моите топки:
upload_2016-1-20_14-18-58.png
upload_2016-1-20_14-20-2.png
upload_2016-1-20_14-20-31.png
 

Aleksis

Jukebox
4 април 2013
1,443
2,543
1,133
:sreken Првпат на снег.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Altaïr and EmilijaS

incule

Староседелец
5 јануари 2015
740
128
1,053
27
Имам хаска,женка,многу голема,црно бела,со сини очи