Вашиот град: некогаш и сега | Црнобело Форум

Вашиот град: некогаш и сега

LadyInPink

Истакнат Член
14 февруари 2012
1,236
1,749
113
Малку таму, малку овде...
Постирајте слики од вашиот град како изгледал во минатото, а каков е денес...
Стара СтругаСтруга денес
 

Succubus

Истакнат Член
28 февруари 2012
562
835
393
under your skin.
на прв поглед изгледа како некој да си чкртал графити на него :)

You don't say? :D
Има многу интересни работи претставени, кога ги видеш од блиску, ама жално е шо СТВАРНО ИМА ЧКРТАНО ГРАФИТИ по цел споменик. И НЕ УБАВИ ГРАФИТИ, туку некои си безвезални имиња!! :mad:
И ако приметуваш, има бела боја ставано на тие имиња, избришани се сега, благодарение на една екипа, шо учествував и ја :cool:
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: lady_blue and 048